Zahájení školního roku

aktuální informace pro rodiče

Vážení rodiče,

zákonní zástupci a ostatní dospělí mohou vstoupit do budovy mš pouze s ochranou dýchacích cest.

Pro lepší parkování rodičů bude každý den od 6 - 16,30 hodin otevřena brána hřiště naproti parkovišti.

Žádáme všechny, kteří vodí a vyzvedávají děti, aby Z A V Í R A L I  vstupní branku i dětskou pojistkou, která slouží k větší bezpečnosti dětí. DĚKUJEME!

První den nemoci Vašeho dítěte je možné si vyzvednout oběd do svého jídlonosiče v době od 11,15 - 11,30 hodin.

Dále je také možné donést svůj jídlonosič do školky ráno, paní školnice Vám do něj oběd nachystají.

V rámci adaptace Vašeho dítěte na nové prostředí mají možnost rodiče nově přijatých dětí doprovodit své dítě do třídy na dobu nezbytně nutnou (např. 10-15 minut), ve třídě je nutné mít ochranu dýchacích cest (respirátor).  Toto je možné po dobu prvních 5 dní přítomnosti dítěte, vždy jen 1 osoba. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Seznam věcí potřebných do školky: DĚTI DO ŠKOLKY POTŘEBUJÍ

PŘEJEME VŠEM RODIČŮM A DĚTEM PŘÍJEMNÝ VSTUP DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU. TĚŠÍME SE NA VÁS.

ZAMĚSTNANCI MŠ

Poprvé do školky | Školka Svojetice