VČELIČKY - AKCE DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

Rozpis akcí a informace k průběhu dnů do konce školního roku - 21. 6. - 30. 6. 2022

21. 6. 2022 - VÝCHOVNÝ KONCERT V MŠ
Čas: 9:00 hod

22. 6. 2022 - CELODENNÍ VÝLET PERMONIUM (informace zaslány v předchozím mailu)

24. 6. 2022 - VÝLET NA ROZHLEDNU V TIŠNOVĚ
Cesta tam i zpátky autobusem.
Odchod ze školky: 7:50 hod.
Příjezd: 11:44 linkovým autobusem
Děti, které půjdou po obědě domů budou k vyzvednutí ve 12:30 hod.
S sebou: batoh, pití, malá sladkost co se nerozpustí horkem
Svačinu a ovoce bereme ze školky.

27. nebo 28.6.2022 - výlet na zmrzlinu do Tišnova spojený s dopravním hřištěm u školy
podle počasí opět upřesníme
Cesta tam i zpátky autobusem.
Odchod ze školky: 7:50 hod.
Příjezd: 11:44 linkovým autobusem
Děti, které půjdou po obědě domů budou k vyzvednutí ve 12:30 hod.
S sebou: batoh, pití, malá sladkost co se nerozpustí horkem
Svačinu a ovoce bereme ze školky.
------------
28. 6. 2022 ROZLOUČENÍ ZE ŠKOLNÍM ROKEM
Plánujeme pro všechny děti odpolední program (cca kolem 15:00) zakončený opékáním buřtů na obecním hřišti před školkou
bližší informace upřesníme

29. 6. 2022 PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ - INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ, KTEŘÍ ODCHÁZÍ DO ZŠ
V dopoledních hodinách proběhne slavnostní pasování našich předškoláků na školáky. Pokud bude dobré počasí, budeme s dětmi na zahradě. Akce není veřejná, pasování proběhne v kruhu MŠ.
S sebou: aktovku, slavnostní oblečení
Čas: 9:00 hod.

BATŮŽKY
Protože máme naplánované výlety s dětmi, budeme rádi, když si děti nechají batůžky s láhví ve školce. Budeme s dětmi trávit více času venku, delší procházky. Pokud vyrazíme někam dál, nalijeme dětem v ten den do láhví čerstvé pití a vyrazíme. Na všechny procházky a výlety budou děti potřebovat jen batoh a pití. Kromě celodenního výletu - viz seznam v e-mailu.

POČASÍ
Doufáme, že nám počasí bude přát. Pokud bude některý den špatné počasí, bude změna programu. Zrovna na pondělí hlásí pršení a bouřky - výlet na rozhlednu. Uvidíme, jaké počasí bude doopravdy. V pondělí s výletem počítáme, proto se potkáme před 8 hod ve školce. Pokud by bylo špatné počasí, zůstaneme ve školce. :-)

Vytvořeno: 20. 6. 2022
Poslední aktualizace: 20. 6. 2022 18:30