Obsah

MRAVENEČCI - AKCE DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

Typ: ostatní
Rozpis a informace k akcím pro následující dva týdny 20. - 30.6.2022


20. 6. 2022 - VÝLET NA ROZHLEDNU V TIŠNOVĚ
Na rozhlednu se vydáme pěšky, zpátky pojedeme autobusem.
Odchod ze školky: 8:00 hod.
Příjezd: 11:44 linkovým autobusem
Děti, které půjdou po obědě domů budou k vyzvednutí ve 12:30 hod.
S sebou: batoh, pití
Svačinu a ovoce bereme ze školky.


21. 6. 2022 - VÝCHOVNÝ KONCERT V MŠ
Čas: 9:00 hod

22. 6. 2022 - CELODENNÍ VÝLET PERMONIUM (informace zaslány v předchozím mailu)

------------
28. 6. 2022 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM A VÝLET DO ŠERKOVIC
V úterý se v odpoledních hodinách vydáme na výlet do Šerkovic. Děti nás provedou Šerkovicemi, koukneme se na domečky, ve kterých bydlí. Kvůli autobusovým spojům se vydáme až odpoledne. Děti budou tedy k vyzvednutí v Šerkovicích na adrese Šerkovice 114 (za domem na zahradě). Na této adrese budeme cca od 16:00 hod. Kdo z vás se k nám bude chtít připojit už po příjezdu autobusu nebo v průběhu procházky po obci, klidně můžete, budeme rádi. Po příchodu na zahradu máme v plánu opékat špekáčky. Když budete mít čas, budeme rádi, když zůstanete. Vzhledem k bezpečnosti si každé dítě opeče špekáček až po příchodu svého rodiče - kdo budete opékat, zajistěte si špekáčky. :-) Provoz "školky na výletě" bude v tento den klasicky do 17:00 hod. - ale s vyzvednutím v Šerkovicích. Děti v tento den nechejte ve školce do odpoledne, kdo by šel po obědě domů, řekněte v ten den paní učitelce, zda se společně s dítětem připojíte k nám v odpoledních hodinách.
Čas odjezdu: 14:02
Čas příjezdu: 14:22
S sebou: batoh, pití
Odpolední svačinu a ovoce bereme ze školky. Děti se po příjezdu nasvačí a poté půjdeme na procházku po obci.
Čas příchodu na adresu k vyzvednutí (Šerkovice 114): cca 16:00 hod.
Trasa: Lenička, Elenka s Lukáškem, Davídek, Monička, Nellinka, Matyášek, Kačenka, Maruška a Peťko.

29. 6. 2022 PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ - INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ, KTEŘÍ ODCHÁZÍ DO ZŠ
V dopoledních hodinách proběhne slavnostní pasování našich předškoláků na školáky. Pokud bude dobré počasí, budeme s dětmi na zahradě. Akce není veřejná, pasování proběhne v kruhu MŠ.
S sebou: aktovku, slavnostní oblečení
Čas: 9:00 hod.


BATŮŽKY
Protože máme naplánované výlety s dětmi, budeme rádi, když si děti nechají batůžky s láhví ve školce. Budeme s dětmi trávit více času venku, delší procházky. Pokud vyrazíme někam dál, nalijeme dětem v ten den do láhví čerstvé pití a vyrazíme. Na všechny procházky a výlety budou děti potřebovat jen batoh a pití. Kromě celodenního výletu - viz seznam v e-mailu.

IGELITKY
Prosíme, aby si děti příští týden přinesly igelitku. Během příštího týdne nabalíme dětem domů pracovní listy a výrobky, které jsme jim uchovaly ve školce.

POČASÍ
Doufáme, že nám počasí bude přát. Pokud bude některý den špatné počasí, bude změna programu. Zrovna na pondělí hlásí pršení a bouřky - výlet na rozhlednu. Uvidíme, jaké počasí bude doopravdy. V pondělí s výletem počítáme, proto se potkáme před 8 hod ve školce. Pokud by bylo špatné počasí, zůstaneme ve školce. :-)


 


Vytvořeno: 17. 6. 2022
Poslední aktualizace: 17. 6. 2022 16:11
Autor: Správce Webu