Nadace ČEZ

Naše nová MŠ se může pochlubit i novým dětským hřištěm!

Na jaře 2020 bylo za podpory Nadace ČEZ vybudováno dětské hřiště v areálu Svazkové mateřské školy VENKOV. Nadace ČEZ přispělo na projekt částkou 250 000,- Kč.

Svazkovou MŠ navštěvují primárně děti z 6 obcí zapojených do společného školského systému.
Realizaci projektu bylo zajištěno vybudování chybějícího zázemí pro děti MŠ i samotnou veřejnost obce u novostavby svazkové mateřské školy VENKOV. Dětské hřiště s certifikovanými prvky vzniklo v klidném, přírodním místě a bude plně využíváno nejen dětmi mateřské školy, ale i ostatní veřejností obce. Je určené ke školním i mimoškolním aktivitám a díky svému specifickému vybavení slouží i pro realizaci programů environmentálního vzdělávání dětí v MŠ. Za plynulý provoz dětského hřiště odpovídá správce hřiště – obec Železné. Dne 16.9.2020 proběhlo slavnostní otevření hřiště a my se těšíme, že si děti "mají kde hrát". Všem, kteří nás podpořili ať už finančně nebo vlastní rukour – za děti, rodiče i vedení MŠ děkujeme.
Mgr. Barbora Packová – ředitelka Svazkové MŠ VENKOV

Otevření hřiště u mš