ZOO JIHLAVA

první společný velký výlet

VE STŘEDU 9. ČERVNA JEDEME S DĚTMI NA CELODENNÍ VÝLET DO ZOO JIHLAVA.

ODJEZD: 7, 15 od školky (sraz o 5 minut dříve) - pro parkování aut bude otevřeno hřiště naproti školce

Předpokládaný návrat: 15 - 15,15 hodin (v případně změny Vám z autobusu pošleme e-mail s časem návratu)

Děti je potřeba vyzvednout do 15,45 hodin ze zahrady, školka ten den nebude otevřená.

Děti s sebou potřebují: batůžek, lahvičku s pitím (budeme dětem doplňovat), pláštěnku, jídlo na celý den, pohodlné oblečení, sportovní obuv, kšiltovku. V případě slunečného počasí je vhodné děti před odjezdem ošetřit krémem na opalování. Do sáčku můžete přibalit i náhradní oblečení - sáček prosím označte jménem dítěte, toto oblečení si děti nechají v autobuse, který bude parkovat před ZOO a v případě potřeby jej dětem přineseme (ať ho nemusí s sebou celý den nosit).

Děti nepotřebují peníze ani roušku.

Nahlašte prosím Vaší paní učitelce ve třídě, pokud bývá dítěti špatně a potřebuje sedět v autobuse na předních sedadlech.

P R O G R A M  V  Z O O

Prohlídka venkovního areálu

11,15 hodin - MRAVENEČCI - výukový program "Kočka není pes"

11,15 hodin - VČELIČKY - výukový program "ZOO v krabici"

Výukové programy - Zoo Jihlava

POČÍTÁME S ÚČASTÍ VŠECH DĚTÍ, V PŘÍPADĚ, ŽE SE VÝLETU VAŠE DÍTĚ NEZÚČASTNÍ, NAPIŠTE MI PROSÍM E-MAIL NA

reditel@msvenkov.cz (je objednaný autobus 59 míst, vzali bychom menší).

Vytvořeno: 3. 6. 2021
Poslední aktualizace: 3. 6. 2021 16:28