Předškoláci

Povinné předškolní vzdělávání bude probíhat v době školního vyučování

od 8,00 - 12,00 hodin.

Omlouvání předškolních dětí: sms zprávou na školkový mobil, poté zapsáním do omluvného listu dítěte ve třídě.

ODKAZ NA DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

SOLNÁ JESKYNĚ

V úterý 18. 2. 2020 pojedeme do solné jeskyně. S sebou: batoh, pití, ponožky. Punčocháče dejte prosím dětem ráno na sebe. Svačinku a ovoce bereme ze školky. Odjezd v 8:00 autobusem.

PROVOZ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

V týdnu od 17. - 21. 2. 2020 bude provoz pouze ve třídě Včeliček. Děti ze třídy Mravenečků mají vyznačené místo v šatně u Včeliček svojí značkou. Prosíme rodiče, aby veškeré oblečení (i náhradní) přenesli dětem do spodní šatny.

02.02.2020

SOLNÁ JESKYNĚ - MRAVENEČCI

V úterý 11. 2. 2020 pojede třída Mravenečků do solné jeskyně. S sebou: batoh, pití, ponožky. Punčocháče dejte prosím dětem ráno na sebe. Svačinku a ovoce bereme ze školky. Odjezd v 8:00 autobusem.

02.02.2020

SOLNÁ JESKYNĚ - VČELIČKY

V úterý 4. 2. 2020 pojede třída Včeliček do solné jeskyně. S sebou: batoh, pití, ponožky. Punčocháče dejte prosím dětem ráno na sebe. Svačinku a ovoce bereme ze školky. Odjezd v 8:00 autobusem.

23.01.2020

DIVADLO RADOST

Dne 12. 2. 2020 navštívíme poprvé s dětmi v letošním školním roce divadlo Radost v Brně. Představení se jmenuje Tři čuníci nezbedníci. Odjezd: 7:15 od MŠ (sraz ve školce v 7:00 hodin) S sebou: děti nic nepotřebují, svačinku, ovoce i pití bereme ze školky (nedávejte prosím dětem batůžky) Příjezd: plánovaný příjezd je na oběd Oblečení: nedávejte dětem oteplováky (v divadle si sundávají pouze bundy popř. mikiny), bylo by jim teplo. Nejlépe džíny, triko, mikinu, popřípadě punčocháče, šaty, sukni :-) Prosíme rodiče dětí, kteří mají dietu, aby přichystali dopolední svačinku do popsané krabičky a odevzdali paní učitelce před odjezdem. Pití dětem nedávejte, bereme ze školky. Oběd a odpolední svačinu odevzdejte školnici ve třídě. Děkujeme :-)